я

так вижу

Дизайн 1 курс 1 група

 

06.12 09.00 Українська мова ( за фаховим спрямуванням) викл.Кощова А.В. консультація

07.12 10.00 Українська мова ( за фаховим спрямуванням) викл.Кощова А.В. екзамен

12.12 09.00 Історія мистецтв доцент Уварова Т.І. консультація

13.12 10.00 Історія мистецтв доцент Уварова Т.І. екзамен

15.12 09.00 Рисунок ст.викл.Межевчук В.О. консультація

16.12 10.00 Рисунк ст.викл.Межевчук В.О. екзамен

16.12 09.00 Академічний живопис ст.викл.Межевчук В.О. консультація

19.12 10.00 Академічний живопис ст.викл.Межевчук В.О. екзамен

21.12 09.00 Кольорознавство викл.Вершиніна К.В. консультація

22.12 10.00 Кольорознавство  викл.Вершиніна К.В. екзамен

 

Дизайн 2 курс 1 група

 

15.12 09.00 Рисунок викл.Федорова Н.В. консультація

16.12 10.00 Рисунок викл.Федорова Н.В. екзамен

19.12 09.00 Академічний живопис викл.Федорова Н.В. консультація

20.12 10.00 Академічний живопис викл.Федорова Н.В. екзамен

06.12 09.00 Основи формоутворення доцент Палатніков Г.А. консультація

07.12 10.00 Основи формоутворення доцент Палатніков Г.А. екзамен

13.12 09.00 Шрифт ст.викл.Карпушкін О.М. консультація

14.12 10.00 Шрифт  ст.викл.Карпушкін О.М. екзамен

 

Дизайн 3 курс 1 група

 

07.12 09.00 Рисунок ст.викл.Межевчук В.О. консультація

08.12 10.00 Рисунк ст.викл.Межевчук В.О. екзамен

14.12 09.00 Академічний живопис ст.викл.Межевчук В.О. консультація

15.12 10.00 Академічний живопис ст.викл.Межевчук В.О. екзамен

21.12 09.00 Фотографія і фотографіка професор Токарєв О.В. консультація

22.12 10.00 Фотографія і фотографіка професор Токарєв О.В. екзамен

12.12 09.00 Пластична анатомія доцент Сінішін А.А. консультація

13.12 10.00 Пластична анатомія доцент Сінішін А.А. екзамен

19.12 09.00 Мультимедійні технології ст.викл.Тимофєєв Б.В. консультація

20.12 10.00 Мультимедійні технології ст.викл.Тимофєєв Б.В. екзамен

 

Дизайн 3 курс 2 група

 

06.12 09.00 Фотографія і фотографіка професор Токарєв О.В. консультація

07.12 10.00 Фотографія і фотографіка професор Токарєв О.В. екзамен

08.12 09.00 Технології розробки веб-сайтів(дизайн інтерактивних засобів візуальних комунікацій) ст.викл.Захаров В.І. консультація

09.12 10.00 Технології розробки веб-сайтів( дизайн інтерактивних засобів візуальних комунікацій) ст.викл.Захаров В.І. екзамен

12.12 09.00 Мультимедійні технології ст.викл.Тимофєєв Б.В. консультація

13.12 10.00 Мультимедійні технології ст.викл.Тимофєєв Б.В. екзамен

15.12 09.00 Пластична анатомія доцент Сінішін А.А. консультація

16.12 10.00 Пластична анатомія доцент Сінішін А.А. екзамен

19.12 09.00 Академічний живопис ст.викл.Межевчук В.О. консультація

20.12 10.00 Академічний живопис ст.викл.Межевчук В.О. екзамен

22.12 09.00 Рисунок ст.викл.Межевчук В.О. консультація

23.12 10.00 Рисунк ст.викл.Межевчук В.О. екзамен

 

Дизайн 4 курс 1 група

 

05.12 13.20 Технології розробки веб-сайтів( дизайн інтерактивних засобів візуальних комунікацій) доцент Чепкій В.В. консультація

06.12 14.50 Технології розробки веб-сайтів( дизайн інтерактивних засобів візуальних комунікацій) доцент Чепкій В.В. екзамен

07.12 13.20 Користувальні прикладні програми( дизайн інтерактивних засобів візуальних комунікацій) доцент Чепкій В.В. консультація

08.12 14.50 Користувальні прикладні програми( дизайн інтерактивних засобів візуальних комунікацій) доцент Чепкій В.В. екзамен

12.12 13.20 Академічний живопис ст.викл.Сакалюк Є.В. консультація

13.12 14.50 Академічний живопос ст.викл.Сакалюк Є.В. екзамен

13.12 13.20 Рисунок ст.викл.Сакалюк Є.В. консультація

16.12 14.50 Рисунок ст.викл.Сакалюк Є.В. екзамен

22.12 13.20 Філософія  доцентКравчик А.С. консультація

23.12 14.50 Філософія  доцентКравчик А.С. екзамен

 

Дизайн 4 курс 2 група

 

06.12 13.20 Робота в графічних матеріалах(матеріалознавство) (Графічний дизайн) доцент Сінішин А.А. консультація

07.12 14.50 Робота в графічних матеріалах(матеріалознавство) (графічний дизайн) доцент Сінішин А.А. екзамен

08.12 13.20 Типографіка та основи додрукарської підготовки(графічний дизайн) ст.викл.Карпушкін О.М. консультація

09.12 14.50 Типографіка та основи додрукарської підготовки(графічний дизайн) ст.викл.Карпушкін О.М. екзамен

14.12 13.20 Рисунок ст.викл.Сакалюк Є.В. консультація

15.12 14.50 Рисунок ст.викл.Сакалюк Є.В. екзамен

16.12 13.20 Академічний живопис ст.викл.Сакалюк Є.В. консультація

19.12 14.50 Академічний живопос ст.викл.Сакалюк Є.В. екзамен

20.12 13.20 Філософія  доцентКравчик А.С. консультація

21.12 14.50 Філософія  доцентКравчик А.С. екзамен

 

Дизайн 5 курс 1 група(спеціаліст)

 

22.12 13.20 Кіно–відео зйомка доцент Ковальов В.І. консультація

23.12 14.50 Кіно-відео зйомка доцент Ковальов В.І. екзамен

15.12 13.20 Проектування в сфері дизайну викл.Ямроз Л.С. консультація

16.12 14.50 Проектування в сфері дизайну викл.Ямроз Л.С. екзамен

10.12 13.20 Рисунок ст.викл.Межевчук В.О. консультація

13.12 14.50 Рисунок ст.викл.Межевчук В.О. екзамен

19.12 13.20 Академічний живопис ст.викл.Межевчук В.О. консультація

21.12 14.50 Академічний живопис ст.викл.Межевчук В.О. екзамен

 

Кіно-телемистецтво 1 курс 1 група

 

05.12 09.00 Українська мова ( за фаховим спрямуванням) ст.викл.Масловська Т.О. консультація

06.12 10.00 Українська мова ( за фаховим спрямуванням) ст.викл.Масловська Т.О. екзамен

08.12 09.00 Основи кіно-телетехніки доцент Ковальов В.І. консультація

09.12 10.00 Основи кіно-телетехніки доцент Ковальов В.І. екзамен

13.12 09.00 Історія мистецтва доцент Уварова Т.І. консультація

14.12 10.00 Історія мистецтва доцент Уварова Т.І. екзамен

15.12 09.00 Сценічна мова( диктор та ведучий програм телебачення) професор Амелін О.І. консультація

16.12 10.00 Сценічна мова( диктор та ведучий програм телебачення) професор Амелін О.І. екзамен

15.12 09.00 Основи кіно-телеосвітлення( кіно-,телеоператор) доцент Ковальов В.І. консультація

16.12 10.00 Основи кіно-телеосвітлення( кіно-,телеоператор) доцент Ковальов В.І. екзамен

19.12 09.00 Основи акторської майстерності(  диктор та ведучий програм телебачення,телережисура) професор Амелін О.І. консультація

20.12 10.00 Основи акторської майстерності(  диктор та ведучий програм телебачення,телережисура) професор Амелін О.І. екзамен

20.12 09.00 Сольфеджио(звукорежисура) викл.Онучіна С.Д. консультація

21.12 10.00 Сольфеджио(звукорежисура) викл.Онучіна С.Д. екзамен

22.12 09.00 Рисунок( телережисура,кіно-,телеоператор) викл.Федорова Н.В. консультація

23.12 10.00 Рисунок( телережисура,кіно-,телеоператор) викл.Федорова Н.В. екзамен

22.12 09.00 Теорія музики( звукорежисура) викл.Онучіна С.Д. консультація

23.12 10.00 Теорія музики( звукорежисура) викл.Онучіна С.Д. екзамен

 

Кіно-телемистецтво 2 курс 1 група

 

06.12 13.20 Сценічна мова(диктор та ведучий програм телебачення) доцент Глущенко Т.Г. консультація

07.12 14.50 Сценічна мова(диктор та ведучий програм телебачення) доцент Глущенко Т.Г. екзамен

08.12 13.20 Кіно-відеозйомка( кіно-,телеоператор) викл.Цвігуненко І.Є. консультація

09.12 14.50 Кіно-відеозйомка( кіно-,телеоператор) викл.Цвігуненко І.Є. екзамен

12.12 13.20 Основи драматургії викл.Костроменко Д.В. консультація

13.12 14.50 Основи драматургії  викл.Костроменко Д.В. екзамен

14.12 13.20 Історія мистецтв доцент Уварова Т.І. консультація

15.12 14.50 Історія мистецтв доцент Уварова Т.І. екзамен

19.12 13.20 Основи операторської майстерності ( кіно-,телеоператор) викл.Цвігуненко І.Є. консультація

20.12 14.50 Основи операторської майстерності ( кіно-,телеоператор) викл.Цвігуненко І.Є. екзамен

20.12 13.20 Основи акторської майстерності( диктор та ведучий програм телебачення,телережисура) професор Амелін О.І. консультація

21.12 14.50 Основи акторської майстерності( диктор та ведучий програм телебачення,телережисура) професор Амелін О.І. екзамен

22.12 13.20 Основи образотворчого і звукового рішення фільму( телережисура) професор Лупій Я.В. консультація

23.12 14.50 Основи образотворчого і звукового рішення фільму( телережисура) професор Лупій Я.В. екзамен

 

 

Кіно-телемистецтво 3 курс 1 група

 

05.12 13.20 Кіно-відеозйомка та комбінована зйомка(телережисура) викл.Капіцький К.Й. консультація

06.12 14.50 Кіно-відеозйомка та комбінована зйомка(телережисура) викл.Капіцький К.Й. екзамен

05.12 13.20 Запис музики та шумів( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. консультація

06.12 14.50 Запис музики та шумів( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. екзамен

06.12 13.20 Операторський монтаж( кіно-,телеоператор) викл.Цвігуненко І.Є. консультація

07.12 14.50 Операторський монтаж( кіно-,телеоператор) викл.Цвігуненко І.Є. екзамен

08.12 13.20 Мультимедійні технології доцент Чепкій В.В. консультація

09.12 14.50 Мультимедійні технології доцент Чепкій В.В. екзамен

13.12 13.20 Майстерність телережисера(телережисура) доцент Сущенко Л.Л. консультація

14.12 14.50 Майстерність телережисера(телережисура) доцент Сущенко Л.Л. екзамен

13.12 13.20 Майстерність звукорежисера( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. консультація

14.12 14.50 Майстерність звукорежисера( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. екзамен

14.12 13.20 Майстерність телеведучого(диктор та ведучий програм телебачення) доцент Сущенко Л.Л. консультація

15.12 14.50 Майстерність телеведучого(диктор та ведучий програм телебачення) доцент Сущенко Л.Л. екзамен

14.12 13.20 Майстерність телеоператора( кіно-,телеоператор) викл.Колбінев С.А. консультація

15.12 14.50 Майстерність телеоператора( кіно-,телеоператор) викл.Колбінев С.А. екзамен

19.12 13.20 Технологія озвучування та робота з актором( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. консультація

20.12 14.50 Технологія озвучування та робота з актором( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. екзамен

20.12 13.20 Основи акторської майстерності( диктор та ведучий програм телебачення) професор Школьник О.Л. консультація

21.12 14.50 Основи акторської майстерності( диктор та ведучий програм телебачення) професор Школьник О.Л. екзамен

20.12 13.20 Кіно-відеозйомка( кіно-,телеоператор) викл.Капіцький К.Й. консультація

21.12 14.50 Кіно-відеозйомка( кіно-,телеоператор) викл.Капіцький К.Й. екзамен

21.12 13.20 Режисура монтажу(телережисура) професор Лупій Я.В. консультація

22.12 14.50 Режисура монтажу(телережисура) професор Лупій Я.В. екзамен

 

Кіно-телемистецтво 4 курс 1 група

 

05.12 13.20 Майстерність телеведучого(диктор та ведучий програм телебачення) доцент Каневський К.Б. консультація

06.12 14.50 Майстерність телеведучого(диктор та ведучий програм телебачення) доцент Каневський К.Б. екзамен

06.12 13.20 Майстерність телережисера(телережисура) викл.Капіцький К.Й. консультація

07.12 14.50 Майстерність телережисера(телережисура) викл.Капіцький К.Й. екзамен

06.12 13.20 Звукове обладнання (звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. консультація

07.12 14.50 Звукове обладнання (звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. екзамен

07.12 13.20 Операторський монтаж( кіно-,телеоператор) викл.Колбінев С.А. консультація

08.12 14.50 Операторський монтаж( кіно-,телеоператор) викл.Колбінев С.А. екзамен

08.12 13.20 Запис музики та шумів( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. консультація

09.12 14.50 Запис музики та шумів( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. екзамен

13.12 13.20 Мультимедійні технології та основи відеомонтажу доцент Чепкій В.В. консультація

14.12 14.50 Мультимедійні технології та основи відеомонтажу доцент Чепкій В.В. екзамен

15.12 13.20 Філософія доцент Панкова Л.О. консультація

16.12 14.50 Філософія доцент Панкова Л.О. екзамен

19.12 13.20 Майстерність тележурналіта(диктор та ведучий програм телебачення) доцент Каневський К.Б. консультація

20.12 14.50 Майстерність тележурналіта(диктор та ведучий програм телебачення) доцент Каневський К.Б. екзамен

20.12 13.20 Режисура прямого телеефіру(телережисура) доцент Сущенко Л.Л. консультація

21.12 14.50 Режисура прямого телеефіру(телережисура) доцент Сущенко Л.Л. екзамен

20.12 13.20 Майстерність звукооператора,звукорежисера( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. екзамен

21.12 14.50 Майстерність звукооператора,звукорежисера( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. консультація

21.12 13.20 Майстерність телеоператора( кіно-,телеоператор) викл.Колбінев С.А. консультація

22.12 14.50 Майстерність телеоператора( кіно-,телеоператор) викл.Колбінев С.А. екзамен

21.12 13.20 Режесура монтажу(телережисура) доцент Сущенко Л.Л. консультація

23.12 14.50 Режесура монтажу(телережисура) доцент Сущенко Л.Л. екзамен

21.12 13.20 Монтаж звуку( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. екзамен

23.12 14.50 Монтаж звуку( звукорежисура) викл.Турецький Ю.В. консультація